Celoroční herecká škola - CHŠ Praha 2012/2013

Co je Celoroční herecká škola?

fotka - CHŠ

Celoroční herecká škola navazuje na tradici LHŠ a je také nedílnou součástí herecké, filmové a televizní agentury A-casting Praha. Výuka probíhá jednou týdně 90 min. Práce je zaměřena převážně na divadelní herectví a nastudování divadelního či muzikálového představení. Výuku vede profesionál z oboru herectví, zpěv a tanec.

V ateliéru herecké agentury A - casting s.r.o. Na bitevní pláni 38, Praha 4.

fotka - HŠ

Komu je CHŠ určena?

CHŠ je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 6 do 18 let s opravdovým zájmem o výše uvedené obory a to pouze pro ty, kteří projdou s úspěchem talentovými zkouškami.

Kolik stojí CHŠ?

Cena je stanovena na 2 500,- Kč /pololetí a platbu můžete poslat na b.ú.: 534600369/0800 – jako VS uveďte RČ účastníka.

Přihláška

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE. Vyplněnou přihlášku odešlete zpět e-mailem a podepsanou rodiči ji přineste k talentovým zkouškám.

Nabízíme také individuální kurzy a přípravu na DAMU, konzervatoř a další umělecké školy.

fotka - CHŠ