Letní herecká škola - LHŠ Tábor 2019

Co je LHŠ?

Letos nás čeká již 27. ročník LHŠ. Účastníci se zde učí herectví, zpěv, tanec a také práci s mikrofonem, před kamerou, dabing, zvuk, světla, režii, kameru, videostřih, projekci, produkci, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které vysíláme každý večer v době LHŠ on-air.

Kdy bude LHŠ?

Kde bude LHŠ?

LHŠ probíhá v krásném objektu na okraji města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3-4 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Máme divadelní sál, venkovní pódium, kostýmérnu, maskérnu, zkušebny, tělocvičnu a prostornou jídelnu a ošetřovnu. V areálu jsou 4 hřiště, atrium a zahrada. O pestrou stravu a pitný režim se stará skvělý team kuchařů.

Novinky na LHŠ:

• Zastřešené venkovní podium a hlediště
  • Velký bazén pro vaše osvěžení

Komu je LHŠ určena?

Letní herecká škola je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 7 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního prostředí. Na Letní herecké škole jsou děti rozdělené do dvou věkových kategorií a tomu potom odpovídají i jednotlivé večerní show a závěrečné projekty.

Jak se přihlásit na LHŠ

Přihlásíte se pomocí "online přihlášky", která je vedle každého termínu na proklik až do jeho zaplnění. Aktualizujete tím zároveň registraci dítěte v agentuře A-casting Praha. Veškeré údaje prosím vyplňte velmi pečlivě a v počítači (není optimalizováno pro všechny telefony). Případné změny, dotazy či připomínky posílejte na náš email: info@letnihereckaskola.cz

Kolik stojí LHŠ?

Cena LHŠ je 5.990,- Kč a bude splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha ve výši 2.000,- Kč musí být uhrazena ihned po uzávěrce a potvrzení o přijetí účastníka. Druhá část ve výši 3.990,- Kč musí být uhrazena nejpozději do 31.5.2019. Platbu provedete bankovním převodem na b.ú.: 5276825399/0800 jako variabilní symbol uvedete RČ účastníka.

Začátek a konec LHŠ

Doprava a příjezd je individuální v neděli mezi 9.00 a 12.00 hod. Adresa a popis cesty ZDE. Představení závěrečných projektů jednotlivých tříd Letní herecké školy, na která jsou zváni všichni rodiče, rodinní příslušníci a další významní hosté, se bude konat poslední den pobytu, tedy v sobotu od 9.00 do 17.00 hod.

Co si mám vzít s sebou?

LHŠ má špičkově vybavenou kostymérnu a maskérnu, přesto však doporučujeme i vlastní společenské šaty a boty. Můžete si také vzít svoje kostýmy, rekvizity, nebo hudební nástroj. Využijete i mobil, tablet či notebook. Všechny pokoje mají vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu WIFI. Hodnotné věci bude možno bezpečně uložit u vedení LHŠ. E-mail s podrobným seznamem věcí obdrží každý začátkem června.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ

----------------------- Prostorný divadelní sál má skvělou akustiku -------------------------

Zdravotní dokumentace

Zdravotní kartu si můžete stáhnout ZDE. Vyplněnou a podepsanou Zdravotní kartu, spolu s kopiemi průkazu zdravotní pojišťovny a lékařského potvrzení odevzdáte při příjezdu. Po celou dobu je v areálu kvalifikovaná zdravotní péče.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ