Letní herecká škola - LHŠ Tábor 2016

Co je LHŠ?

Letos nás čeká již 24. ročník LHŠ. Účastníci se zde učí herectví, zpěv, tanec a také práci s mikrofonem, před kamerou, dabing, zvuk, světla, režii, kameru, videostřih, projekci, produkci, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které můžete sledovat on-line.

Kdy bude LHŠ?

• LHŠ 1/16: 03. 7. - 16. 7. 2016
  • LHŠ 2/16: 17. 7. - 30. 7. 2016
  • LHŠ 3/16: 31. 7. - 13. 8. 2016 a International cz, eng, ru, de, fr

Kde bude LHŠ?

LHŠ probíhá v krásném objektu na okraji města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3-4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastní sprchou a WC. Máme velký divadelní sál, kostymérnu, maskérnu, zkušebny, tělocvičnu, posilovnu a prostornou jídelnu a ošetřovnu. V areálu jsou 4 hřiště, atrium a zahrada. O pestrou stravu a pitný režim se stará skvělý team kuchařů.

Novinky na LHŠ:

• Zastřešené venkovní podium a hlediště
  • Velký bazén pro vaše osvěžení

Komu je LHŠ určena?

Letní herecká škola je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 7 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního oboru a s úspěchem projdou talentovými zkouškami. Podrobné pokyny, co si připravit k talentovým zkouškám, obdrží každý mailem na základě přihlášky.

Jak se přihlásit na LHŠ

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE, vyplněnou a rodiči podepsanou ji pak naskenovat či vyfotit a odeslat na info@letnihereckaskola.cz a nebo ji můžete poslat poštou (ale NE doporučeně) na: A-casting, Na Bitevní pláni 38, Praha 4, 140 00, Uzávěrka přihlášek je 20.2.2016. Začátkem března bude každý účastník pozván k talentovým zkouškám.

Kolik stojí LHŠ?

Cena LHŠ je 5.990,- Kč a bude splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha ve výši 2.000,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Druhá část ve výši 3.990,- Kč musí být uhrazena nejpozději do 30.5.2016. Platba bankovním převodem na b.ú.: 534600369/0800 jako variabilní symbol uvedete RČ účastníka.

Začátek a konec LHŠ

Doprava a příjezd je individuální v neděli 3.7.2016 a 17.7.2016 mezi 10.00 a 12.00 hod. Adresa a popis cesty ZDE. Veřejná produkce závěrečných projektů LHŠ, na kterou jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další významní hosté, se bude konat poslední den pobytu, tedy v sobotu 16.7. a 30.7. od 10.00 do 17.00 hod.

Co si mám vzít s sebou?

LHŠ má špičkově vybavenou kostymérnu a maskérnu, přesto však doporučujeme vlastní společenské boty a šaty. Můžete si také vzít své kostýmy, rekvizity, nebo hudební nástroj. Využijete i MP3 přehrávač či vlastní notebook. Všechny pokoje mají vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu WIFI i LAN. Hodnotné věci bude možno bezpečně uložit v kanceláři. E-mail s podrobným seznamem věcí obdrží každý koncem června.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ

Prostorný divadelní sál má kapacitu 165 míst, klavír a skvělou akustiku.

Zdravotní dokumentace

Zdravotní kartu si můžete stáhnout ZDE. Vyplněnou a podepsanou Zdravotní kartu, spolu s kopiemi průkazu zdravotní pojišťovny a lékařského potvrzení odevzdáte při příjezdu. Po celou dobu je v areálu kvalifikovaná zdravotní péče.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ