Letní herecká škola - LHŠ Tábor 2024 - 32. ročník

Co je LHŠ?

Letos nás čeká již 32. ročník. Na LHŠ se účastníci učí herectví, zpěv a tanec, ale také režii, produkci, scénáristiku, dramaturgii, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky, rekvizity, inspici, zvuk a světla. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které každý večer vysíláme ONLINE.

Termíny LHŠ

Kde bude LHŠ?

LHŠ probíhá v krásném objektu na okraji města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3-5 lůžkových pokojích se sprchou a WC. Máme divadelní sál, venkovní podium, zkušebny, nahrávací studio, kostýmérnu, maskérnu, tělocvičnu a jídelnu. V areálu jsou tři hřiště, atrium a velká zahrada. Máme také velký bazén pro osvěžení dětí.

Komu je LHŠ určena?

Letní herecká škola je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 6 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního prostředí. Děti jsou rozdělené do dvou věkových kategorií a tomu odpovídají večerní pořady a závěrečné projekty.

Jak se přihlásit na LHŠ

Přihlásíte se pomocí přihlášky, která je vedle každého termínu na proklik, až do jeho zaplnění. Údaje prosím vyplňte pečlivě. Pokud do tří dnů nedostanete potvrzení o přijetí s pokyny k platbě, ihned nás kontaktujte mailem.

Kolik stojí LHŠ?

Cena LHŠ je 7.990,- Kč bude splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha ve výši 2.000,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Doplatek ve výši 5.990,- Kč musí být uhrazen do 15. května. Platby provedete podle pokynů v mailu. Doporučujeme si individuálně uzavřít pojištění stornopoplatků.

Začátek a konec LHŠ

Doprava a příjezd je individuální v neděli mezi 9.00 a 12.00 hod. Adresa a popis cesty ZDE. Představení závěrečných projektů jednotlivých tříd Letní herecké školy, na která jsou zváni všichni rodiče, rodinní příslušníci a další významní hosté, se bude konat poslední den pobytu, tedy v sobotu od 9.00 do 17.00 hod.

Co si mám vzít s sebou?

LHŠ má špičkově vybavenou kostymérnu a maskérnu, přesto však doporučujeme i vlastní společenské šaty a boty. Můžete si také vzít svoje kostýmy, rekvizity, nebo hudební nástroj. Využijete i mobil, tablet či notebook. Všechny pokoje mají vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu WIFI. Hodnotné věci a peníze je možné bezpečně uložit u vedení LHŠ.
E-mail s podrobným seznamem věcí a pokyny, obdržíte koncem května.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ

Prostorný divadelní sál má skvělou akustiku a špičkové technické vybavení

Zdravotní dokumentace

Vyplněnou a podepsanou zdravotní kartu LHŠ, spolu s "kopiemi" průkazu zdravotní pojišťovny a lékařského posudku (má platnost 2 roky) budete odevzdávat při příjezdu. Po celou dobu je v areálu kvalifikovaná zdravotnice. Případné změny, dotazy či připomínky posílejte na: info@letnihereckaskola.cz