Písek

I když nám počasí moc nepřálo, akci jsme si skvěle užili. Aby nám nebyla zima tak jsme si zatancovali a zahráli zábavné hry.

PísekPísekPísek

Harfa - březen

Nové děti, ale my pořád stejní. I v březnu jsme si užili akci v Království hraček Bambule.

Harfa - březenHarfa - březenHarfa - březen

Kly u Mělníka

Krásné masky na nás čekaly v nově zrekonstruovaném kulturním domě. My jsme pro všechny návštěvníky připravili skvělý program plný zábavy.

Kly u MělníkaKly u MělníkaKly u Mělníka

Louňovice karneval

Po roce jsme navštívili krásné Louňovice. Moc jsme neměli čas na procházku, ovšem karneval s dětmi jsme ji užili naplno.

Louňovice karnevalLouňovice karnevalLouňovice karneval

Slavonice dětský karneval

I nás baví karnevaly, tak jsme se do Slavonic i letos vydali s velkou radostí. S dětmi jsme tancovali a všechny skvěle pobavili.

Slavonice dětský karnevalSlavonice dětský karnevalSlavonice dětský karneval

Módní přehlídka Original Marines

Kristova léta oslavovala světová značky Original Marines. My jsme byly u toho a zúčasnili jsme se módní přehlídky v OC Chodov v Praze.

Módní přehlídka Original MarinesMódní přehlídka Original MarinesMódní přehlídka Original Marines

Třemošná

Dětský karneval v Třemošné jsme opět připravili ve velkém sále. Nadšené děti nás přivítaly v krásných maskách a byl jich plný sál.

TřemošnáTřemošnáTřemošná

Harfa nákupní centrum

Jako každé první úterý v měsíci jsme pro návštěvníky OC Harfa připravili pořad plný písniček, her a tanečků.

Harfa nákupní centrumHarfa nákupní centrumHarfa nákupní centrum

Kyjov - Andílci za školou

Připravili jsme si pro všechny školáky spoustu her, tanečku, soutěží a vše zakončili ukázkou z muzikálu Andílci za školou. Představení byla celkem dvě a obě se moc líbila.

Kyjov - Andílci za školouKyjov - Andílci za školouKyjov - Andílci za školou

Kroměříž

Poslední akcí TV STARS v roce 2015 bylo naše vystoupení v Kroměříži na Velkém náměstí. Pořady jsme měli hned dva a tak jsme pár dnů před Vánocemi potěšili malé i velké návštěvníky zdejších vánočních trhů a zároveň jsme i my načerpali trochu vánoční atmosféry.

KroměřížKroměřížKroměříž

Praha Centrum Černý Most

14.12. jsme připravili předvánoční pořad v CČM v Praze. Pořad se moc povedl a dětí i těch větších, které jsme zabavily se sešlo opravdu hodně. Jako každý náš pořad, který se koná v adventním období i tento byl obohacen o vánoční koledy a písničky pro naladění té správné vánoční atmosféry.

Praha Centrum Černý MostPraha Centrum Černý MostPraha Centrum Černý Most

Představení s Divadélkem Zvonek

Byli jsme pozváni jako hosté Divadélka Zvonek do Family centra OC Šestka na Praze 6. Tentokrát jsme si v roli andílků zahráli vánoční pohádku. Zazpívali jsme několik vánočních koled a nakonec jsme s dětmi, kterých zde bylo opravdu mnoho ozdobili vánoční stromeček na pódiu.

Představení s Divadélkem ZvonekPředstavení s Divadélkem ZvonekPředstavení s Divadélkem Zvonek

Mikulášská nadílka na Karlštejně

Již tradičně jsme zde vystoupili s naším pořadem, vánočními písničkami a pobavili tak malé i velké před očekávaným příchodem Mikuláše. Jako vždy se nás zde sešlo velké množství a tak jsme si i my společně užili Mikulášskou a předvánoční atmosféru.

Mikulášská nadílka na KarlštejněMikulášská nadílka na KarlštejněMikulášská nadílka na Karlštejně

Mikulášská nadílka Smiřice

Přímo v podvečer Mikuláše, tedy 5.12. jsme se účastnili další nadílky, tentokrát v divadelním sále Spolkového domu ve Smiřicích. Sál byl opět plný dětí, které si užily tancování, písničky a hry s TV STARS a nakonec je čekala opět Mikulášská nadílka.

Mikulášská nadílka SmiřiceMikulášská nadílka SmiřiceMikulášská nadílka Smiřice

Mikulášské nadílky Dvůr Králové

V termínech 28.11. a 5.12. jsme uspořádali Mikulášskou zábavu i s nadílkou pro děti zaměstnanců firmy Kimberly-Clark ČR. Obě akce se konaly v nádherném prostředí, v kulturním sále Hankova domu, který byl vždy plný nedočkavých dětiček. Pro děti jsme připravili pořad TV STARS obohacený vánočními koledami a písničkami a ukončili jsme ho nadílkou našeho skvělého Mikuláše v doprovodu anděla a čertů.

Mikulášské nadílky Dvůr KrálovéMikulášské nadílky Dvůr KrálovéMikulášské nadílky Dvůr Králové