Veletrh Dětská planeta

V listopadu jsme měli možnost vystoupit na jednom z největších veletrhů pro děti a rodiče, který se koná každý rok na Výstavišti v pražských Holešovicích. Náš pořad zde měl velký úspěch, přilákali jsme k pódiu velké množství malých i velkých diváků, kteří si s námi pohráli a zatancovali.

Veletrh Dětská planetaVeletrh Dětská planetaVeletrh Dětská planeta

Halloween v Koala Café

30.10. jsme znova vystoupili v dětském centru Koala Café, kde právě probíhal dýňový týden. Pobavili jsme zde velké množství dětí i dospělých, protože herna byla úplně plná a všichni jsme si to náramně užili. Po pořadu jsme mohli ochutnat spoustu jídel z dýní, dlabat dýně, namalovat si obrázky na obličej nebo si s dětmi pohrát v jedné z největších heren v ČR.

Halloween v Koala CaféHalloween v Koala CaféHalloween v Koala Café

Kunětická hora

19.9. jsme vystoupili s naším pořadem na Kunětickém vinobraní. Pobavili jsme zde malé i velké návštěvníky a určitě bychom se sem rádi vrátili opět za rok:) Na hradě, který se proslavil mimo jiné natáčením seriálu Arabela a který obýval Pekota, Mekota, Blekota, Jekota a další pohádkové postavičky se nám moc líbilo.

Kunětická horaKunětická horaKunětická hora

Soustředění TV Stars

Již tradičně jsme se sešli na víkendovém soustředění ve Střezimíři, kde jsme si užili víkend plný zpěvu, tance, herectví a zábavy. Přivítali jsme několik velmi talentovaných nováčků a připravovali se na naše další akce. Nazkoušeli jsme několik nových vánočních písní, kterými chceme zpestřit naše Mikulášské a vánoční akce.

Soustředění TV StarsSoustředění TV StarsSoustředění TV Stars

Nymburk posvícení

Na začátku září jsme se již tradičně zúčastnili Nymburského posvícení. Na hlavním pódiu Na Rejdišti, v krásném prostředí, přímo u hradeb náš program shlédlo velké množství malých i velkých návštěvníků této akce a sklidili jsme opět velký úspěch. Děkujeme za pozvání a určitě se bdueme těšit na další ročník.

Nymburk posvíceníNymburk posvíceníNymburk posvícení

Lošany u Kolína

Bylo nám velkou ctí vystoupit na velkolepé zábavné akci Den štěstí v Lošanech u Kolína. Kromě nás zde na fotbalovém hřišti vystoupilo velké množství známých osobností, jako Standa Hložek, Ilona Czáková, Bohuš Matuš nebo Dalibor Janda, nechyběl ani sportovní program nebo ohňostroj a náš program zaujal mnoho dětí i dospělých.

Lošany u KolínaLošany u KolínaLošany u Kolína

Radvanice

Na pozvání známého Penzionu a restaurantu Radvanice jsme se zúčastnili další skvělé akce - Pohádkový les s nanuky Prima a dětmi z TV Stars. Pobavili jsme zde velké množství dětí i dospělých a akce byla úžasným zážitkem jak pro přítomné děti, tak pro nás.

RadvaniceRadvaniceRadvanice

Kmochův Kolín

Letos jsme se zúčastnili nejznámějsího festivalu dechové hudby v České republice, kde jsme zpestřili program přítomným dětem. Dětí se na našem pořadu sešlo mnoho a celá akce se velmi povedla a pro nás byla zajímavou zkušeností. Perličkou na dortu bylo vítězství naší členky Anny Hamannové v soutěži Miss mažoretka 2015, Aničce jsme tak mohli gratulovat mezi prvními.

Kmochův KolínKmochův KolínKmochův Kolín

Nové Město nad Metují

V červnu jsme vystoupili na krásné akci, 37. ročníku festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Náš program se moc líbil a pobavili jsme dětské i dospělé návštěvníky festivalu.

Nové Město nad MetujíNové Město nad MetujíNové Město nad Metují

MŠ Sluníčko Milovice

Den dětí jsme připravili pro děti z největší mateřské školy v České republice. Počasí nám přálo a tak jsme pobavili na 300 dětí i paní učitelky svým programem na rozlehlé školní zahradě. Atmosféra a radost dětí z našeho vystoupení byla nezapomenutelná. Už teď se těšíme na další spolupráci s touto školkou.

MŠ Sluníčko MiloviceMŠ Sluníčko MiloviceMŠ Sluníčko Milovice

Den dětí v Koala café

Po úspěšném karnevalu v březnu jsme byli znovu pozváni do oblíbené pražské herny, kde jsme připravili Den dětí, opět plný písniček, tanečků a her pro nejmenší i větší děti. Atmosféra v herně je úžasná a rádi se sem budeme znovu vracet.

Den dětí v Koala caféDen dětí v Koala caféDen dětí v Koala café

Harfa - dětské úterky

S dětmi jsme si zazpívali známe písničky, zatancovali a hlavně jsme nikoho nenechali bokem. V rámci dětských úterků jsme pro děti a rodiče připravili to nejlepší a doufáme, že si to všichni naplno užili.

Harfa - dětské úterkyHarfa - dětské úterkyHarfa - dětské úterky

Mirakulum 2

Po necelém měsíci jsme se vrátili do oblíbeného a krásného parku Mirakulum. Pro tuto akci jsme jeli ještě ve větším a silnější složení a udělali jsme dobře. Se spoustou dětí a slunečným počasím jsme se pořádně vyřádili.

Mirakulum 2Mirakulum 2Mirakulum 2

Otrokovice

1. května jsme zavítali na Moravu na Májové slavnosti v Otrokovicích. Krásné prostředí parku doplněno stánky, kolotoči a skvělým publikem. Počasí nám hrálo do karet, a proto i s dětmi jsme si to moc užili.

OtrokoviceOtrokoviceOtrokovice

Sibřina

Doprovodný program pro již třetí pálení čarodějnic jsme připravili pro děti i dospělé.Počasí nám docela přálo a tak jsme se dočkali i krásného ohně, opékání špekáčku a hlavně skvělé zábavy.

SibřinaSibřinaSibřina