Zimní herecká škola - ZHŠ Vítkovice 2016

Co je ZHŠ?

fotka ze ZHŠ

ZHŠ volně vychází z náplně LHŠ. Výuka je směrována na večerní projekty a jejich přípravu, zatímco přes den si mohou zájemci užívat i zimních radovánek ve skiareálu Aldrov, s luxusní sedačkovou lanovkou - skialdrov.cz. Zimní herecká škola je pro účastníky, kteří mají zájem se něco naučit a lyžování je tedy až druhořadé. Asi třetina dětí lyže vůbec nevozí. Nazkoušíme několik oblíbených zábavných a soutěžních pořadů s využitím profesionální zvukové a osvětlovací techniky a videoprojekce, pod vedením vašich oblíbených lektorů.

Termíny ZHŠ 2016

ZHŠ 1/16 bude od soboty 02.1.2016 do soboty 09.1.2016 - JIŽ OBSAZEN
ZHŠ 2/16 bude od soboty 09.1.2016 do soboty 16.1.2016 - JIŽ OBSAZEN

Místo konání

Budeme tradičně stejně jako posledních 11 let na Zbraslavské boudě - Vítkovice v Krkonoších viz www.vitkovicevkrk.cz.

Kolik stojí ZHŠ?

Cena ZHŠ je 3 550 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, stravování a doprava). Úhradu můžete provést buď osobně v kanceláři A-casting s.r.o., Na Bitevní pláni 38, Praha 4 a to po domluvě v pondělí od 14.00 do 18.00, a nebo na b.ú.: 534600369/0800 – jako variabilní symbol uveďte RČ účastníka.

fotka ze ZHŠ

Vleky jsou hrazeny zvlášť, využíváme však slevy pro skupiny. Ceník Skiareálu Aldrov najdete na stránkách www.skialdrov.cz.

Jak se přihlásit na ZHŠ?

Přihlášku na ZHŠ si můžete stáhnout, nebo Vám ji na základě Vaší žádosti můžeme poslat e-mailem. Vyplněnou přihlášku naskenujte a pošlete na info@letnihereckaskola.cz

Co si mám vzít s sebou?

Můžete mít lyže nebo snowboard, či jen dobré oblečení pro dovádění na sněhu a zimní obuv, vlastní spacák a prostěradlo, domácí obuv a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Dále také společenské šaty a boty. Jinak si vezměte s sebou cokoli dle vlastního uvážení. Můžete přibalit to, co se dá využít jako kostým či rekvizity pro vaše vystoupení, hudební nástroje, MP3 přehrávač, nebo notebook pro přehrávání hudebních základů atd. Pokud se zabýváte čímkoli zajímavým a potřebujete k tomu nějaké rekvizity či kostým, vezměte to s sebou, určitě to využijete. Chata má pokrytí signálem WIFI.