Celoroční herecká škola - CHŠ Praha 2023/2024

Co je Celoroční herecká škola?

fotka - CHŠ

Celoroční herecká škola navazuje na tradici LHŠ a je také nedílnou součástí herecké, filmové a televizní agentury A-casting Praha. Výuka probíhá jednou týdně 90 min. Práce je zaměřena převážně na divadelní herectví a nastudování divadelního či muzikálového představení. Výuku vede profesionál z oboru herectví, zpěv a tanec.

Místo konání

Zatím to vypadá, že v následujícím školním roce 2023/2024 nebude CHŠ otevřena, protože hledáme nové vhodné prostory.

fotka - HŠ

Komu je CHŠ určena?

CHŠ je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 6 do 18 let s opravdovým zájmem o herectví, divadlo, muzikály, film a TV.

Kolik stojí CHŠ?

Cena je stanovena na 1 500,- Kč za pololetí a platbu odešlete po první hodině podle pokynů, které budou uvedeny v potvrzovacím mailu.

Přihláška

Přihlášku si můžete vyžádat na mailové adrese info@letnihereckaskola.cz. Vyplněnou přihlášku odešlete zpět e-mailem.

Nabízíme zdarma konzultace, posouzení talentu dítěte, individuální kurzy a přípravu na konzervatoř, DAMU a další umělecké školy.

fotka - CHŠ