Srubec

Baví nás vracet se na místa, která jsou plná veselých dětí a zábavy.

SrubecSrubecSrubec

Louňovice

Po roce jsme se zase koukli i na další krásné místo, kde se nám moc líbí.

LouňoviceLouňoviceLouňovice

Žirovnice

Dobrá nálada jako vždy, která je důležitá na každém karnevalu. My si karnevaly vždycky užíváme a když k tomu je super nálada tak to jde vždycky líp.

ŽirovniceŽirovniceŽirovnice

Třemošná - dětský karneval

Pro nás skoro jako tradice. Krásné kostýmy, spoustu veselých dětí a my v plné síle, aby jsme s dětmi řádili.

Třemošná - dětský karnevalTřemošná - dětský karnevalTřemošná - dětský karneval

Milovice

Karnevaly máme všichni rádi a tak jsme vyrazili na jeden z nich. Spoustu jako vždy šikovných dětí a hlavně kostýmů, které byli velmi nápadité jako vždy.

MiloviceMiloviceMilovice

Karlštejn

Již tradičně jsme před příchodem Mikuláše s dětmi tancovali, zpívali a hlavně jsme v závěru byli rádi, že si čert nikoho neodnesl. Příští rok to snad bude ve stejném duchu.

KarlštejnKarlštejnKarlštejn

Velká Bíteš mikulášská

Znovu jsme zavítali do prostor krásné školky. Tentokrát jsme se koukli zda Mikuláš neodnesl všechny dětičky - Nebojte, děti byli všichni na pořádně jako vždy řádily.

Velká Bíteš mikulášskáVelká Bíteš mikulášskáVelká Bíteš mikulášská

Soustředění podzim

Co říct více, než že se sešla jako vždy celá parta, která si před vánočními prázdninami dala do těla.

Soustředění podzimSoustředění podzimSoustředění podzim

Vrbice u Roudnice nad Labem

Stali jsme se narozeninovým dárkem! Nádherné odpoledne jsme strávili na narozeninách, které byli naprosto úžasné. Ještě jednou přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka.

Vrbice u Roudnice nad LabemVrbice u Roudnice nad LabemVrbice u Roudnice nad Labem

Otrokovice

I začátkem podzimu se na nás sluníčko usmálo a celé odpoledne se o to více povedlo. Plný park dětí, které s námi řádily od začátku do konce.

OtrokoviceOtrokoviceOtrokovice

Milovice začátek prázdnin

Poslední předprázdninová akce se vydařila více jak na výbornou. Celá škola s námi zpívala a tancovala. Nikdo neseděl a v rytmu známých písniček se pohupovaly i paní učitelky.

Milovice začátek prázdninMilovice začátek prázdninMilovice začátek prázdnin

Bohumín

Ne vždy počasí vyjde, ale to nevadí. I přes nepřízeň počasí jsme se všichni usmívali. Děti i rodiče se s námi bavili a nikdo si nemohl stěžovat na zimu.

BohumínBohumínBohumín

Špindlerův Mlýn

Znovu jsme se koukli do krásného prostředí. Děti plné energie s námi zpívaly, tancovaly a hlavně si pořádně užívali krásné počasí.

Špindlerův MlýnŠpindlerův MlýnŠpindlerův Mlýn

Zadov

Dětský den si vyžaduje spoustu hudby, tance a hlavně sladkých odměn. Počasí hrálo do karet a jak jinak oslavit tento den než s úsměvem od ucha k uchu.

ZadovZadovZadov

Teplice nad Metují

Teploučko a spousta skvěle naladěných dětí nás čekalo na další naší zastávce. Odměny jsme rozdávali úplně všem.

Teplice nad MetujíTeplice nad MetujíTeplice nad Metují