Zimní herecká škola - ZHŠ Krkonoše 2022

Co je ZHŠ?

fotka ze ZHŠ

ZHŠ volně vychází z náplně LHŠ. Výuka je směrována na večerní projekty a jejich přípravu, zatímco přes den si mohou zájemci užívat i zimních radovánek ve skiareálu Aldrov, s luxusní sedačkovou lanovkou - skialdrov.cz. Zimní herecká škola je pro účastníky, kteří mají zájem se něco naučit a lyžování je tedy až druhořadé. Asi třetina dětí lyže vůbec nevozí. Nazkoušíme několik oblíbených zábavných a soutěžních pořadů s využitím profesionální zvukové a osvětlovací techniky a videoprojekce, pod vedením vašich oblíbených lektorů.

Termíny ZHŠ 2022

ZHŠ 1/2022 od soboty 02.1. do soboty 08.1.2022 - JE JIŽ OBSAZEN
ZHŠ 2/2022 od soboty 08.1. do soboty 15.1.2022 - JE JIŽ OBSAZEN

Místo konání

Budeme tradičně stejně jako posledních 20 let na Zbraslavské boudě - Vítkovice v Krkonoších viz www.vitkovicevkrk.cz.

Kolik stojí ZHŠ?

Cena ZHŠ je 3 550 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, program, stravování a doprava). Nevratná záloha ve výši 1.600,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Druhá část ve výši 1.950,- Kč musí být uhrazena nejpozději do 15.12. Platby pošlete bankovním převodem na b.ú.: 5276825399/0800 – jako variabilní symbol uveďte RČ účastníka. Vleky jsou hrazeny zvlášť, využíváme však slevy pro školy.

Jak se přihlásit na ZHŠ?

Přihlásíte se pomocí "přihlášky on-line", která je vedle každého termínu, až do jeho zaplnění. Veškeré údaje prosím vyplňte velmi pečlivě a v počítači. Automatické potvrzení přijde hned. Když do 2 dnů nedostanete s pokyny k uhrazení zálohy obratem nás kontaktujte. Pokud máte registraci A-casting, můžete se přihlásit mailem.

Co si mám vzít s sebou?

Můžete mít lyže nebo snowboard, či jen dobré oblečení pro dovádění na sněhu a zimní obuv, vlastní spacák a prostěradlo, domácí obuv a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Dále také společenské šaty a boty. Jinak si vezměte s sebou cokoli dle vlastního uvážení. Můžete přibalit to, co se dá využít jako kostým či rekvizity pro vaše vystoupení, hudební nástroje, mobil, tablet či notebook a další. Chata má svoje připojení k internetu WIFI.

E-mail s podrobnými informacemi budeme rozesílat do 15. prosince 2021