Letní herecká škola - LHŠ Tábor 2022 - 30. ročník

Co je LHŠ?

Letos nás čeká již 30. ročník. Na LHŠ se účastníci učí herectví, zpěv a tanec, ale  také práci s mikrofonem, před kamerou, zvuk, světla, režii, kameru, videostřih, projekci, produkci, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky a inspici. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které také vysíláme každý večer v době LHŠ ON-AIR.

Kdy bude LHŠ?

• LHŠ 1: 03. 7. - 16. 7. 2022 - JE JIŽ OBSAZENO
  • LHŠ 2: 17. 7. - 30. 7. 2022 - JE JIŽ OBSAZENO
  • LHŠ 3: 31. 7. - 13. 8. 2022 - JE JIŽ OBSAZENO

Kde bude LHŠ?

LHŠ probíhá v krásném objektu na okraji města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3-5 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Máme divadelní sál, venkovní pódium, nahrávací studio, kostýmérnu, maskérnu, zkušebny, tělocvičnu, prostornou jídelnu. V areálu jsou čtyři hřiště, atrium, velká zahrada a o pestrou stravu se stará skvělý personál kuchyně.

Novinky na LHŠ:

• Zastřešené venkovní podium
  • Velký bazén pro vaše osvěžení

Komu je LHŠ určena?

Letní herecká škola je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 7 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního prostředí. Na Letní herecké škole jsou děti rozdělené do dvou věkových kategorií a tomu potom odpovídají i jednotlivé večerní show a závěrečné projekty.

Jak se přihlásit na LHŠ

Přihlásíte se pomocí přihlášky, která je vedle každého termínu na proklik, až do jeho zaplnění. Aktualizujete tím zároveň registraci v agentuře A-casting Praha. Veškeré údaje prosím vyplňte pečlivě a v počítači. Pokud do tří dnů nedostanete potvrzení s pokyny k platbě, ihned nás kontaktujte mailem!

Kolik stojí LHŠ?

Cena LHŠ je 6.490,- Kč a bude splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha ve výši 2.000,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Doplatek ve výši 4.490,- Kč musí být uhrazen nejpozději do 15.5.2022. Platby provedete podle pokynů uvedených v mailu potvzení o přijetí. Doporučujeme uzavřít si pojištění stornopoplatků.

Začátek a konec LHŠ

Doprava a příjezd je individuální v neděli mezi 9.00 a 12.00 hod. Adresa a popis cesty ZDE. Představení závěrečných projektů jednotlivých tříd Letní herecké školy, na která jsou zváni všichni rodiče, rodinní příslušníci a další významní hosté, se bude konat poslední den pobytu, tedy v sobotu od 9.00 do 17.00 hod.

Co si mám vzít s sebou?

LHŠ má špičkově vybavenou kostymérnu a maskérnu, přesto však doporučujeme i vlastní společenské šaty a boty. Můžete si také vzít svoje kostýmy, rekvizity, nebo hudební nástroj. Využijete i mobil, tablet či notebook. Všechny pokoje mají vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu WIFI. Hodnotné věci a peníze je možné bezpečně uložit u vedení LHŠ.
E-mail s podrobným seznamem věcí a pokyny, obdržíte koncem května.

fotka z LHŠ fotka z LHŠ

Prostorný divadelní sál má skvělou akustiku a špičkové technické vybavení

Zdravotní dokumentace

Vyplněnou a podepsanou zdravotní kartu LHŠ, spolu s "kopiemi" průkazu zdravotní pojišťovny a lékařského posudku (má platnost 2 roky) budete odevzdávat při příjezdu. Po celou dobu je v areálu kvalifikovaná zdravotnice. Případné změny, dotazy či připomínky posílejte na: info@letnihereckaskola.cz