Taneční Škola Lenky Sklenářové

Co je Taneční Škola L.S.?

fotka z Taneční Školy

Taneční škola Lenky Sklenářové je nedílnou součástí herecké, filmové a televizní agentury A–casting Praha. Rozšiřuje a prohlubuje taneční schopnosti účastníků LHŠ v průběhu celého roku a nejen těm. Je otevřena také novým zájemcům o jazzdance, showdance, RnB a muzikálový tanec.
Tréninky jsou připravovány tak, aby se tanečníci učili stále něčemu novému, zlepšovali taneční techniku a fyzickou kondici. Výuka probíhá jednou týdně 90 min.

V ateliéru A–casting s.r.o., Na bitevní plání 38, Praha 4.

fotka ze ZHŠ

Komu je Taneční škola L.S. určena?

Taneční škola je určena pro děti a mladé ve věku od 8 do 19 let s opravdovým zájmem o tanec. Tanečníci procházejí konkurzem.

Kolik Taneční Škola L.S. stojí?

Díky našim partnerům je cena stanovena na 500,- Kč měsíčně.

Přihláška

Přihláška vám bude odeslána na základě vaší žádosti prostřednictvím kontaktního formuláře. Vyplněnou přihlášku odešlete zpět e-mailem a vytištěnou a podepsanou rodiči ji přineste k talentovým zkouškám. Na talentové zkoušky budete pozváni telefonicky.

Lenka Sklenářová

Je hlavní choreografka Letní herecké školy A–casting Praha, tanečnice, herečka, režisérka a pedagog. Závodně tančí 12 let. Za svůj život nasbírala mnoho ocenění v různých stylech tance a je několika násobnou mistryní České republiky, kdy získala nominace na mistrovství světa v Norsku. Nejvíce se věnuje tanečním stylům, jako je moderní jazzdance, showdance, RnB a muzikálový tanec. Od svých žáků očekává 100 % soustředěnost a aktivitu. Natočila reklamu na T-mobile, seriál TV Nova Pojišťovna štěstí, seriál 1. oddělení a věnuje se také dabingu.
Lena-dance@seznam.cz